Ventile & Fittings Praha Komponenty pre Fluidné systémy a inštrumentáciu

Kariéra

Technical Sales Engineer /
Obchodně technický poradce

Náplň práce:
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků ve svém regionu
  • technické poradenství a nabídka optimálních technických řešení
  • péče a podpora o stávající zákazníky
  • tvorba cenových nabídek a úspěšné dokončení obchodních transakcí
  • reporting vedení společnosti
Požadavky:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání, technického (nejlépe strojírenského) směru
  • zkušenosti z technické pozice v oboru měření a regulace, strojírenství - výhodou
  • samostatnost, pracovní nasazení, zodpovědnost
  • obchodní talent s uměním vyjednávat
  • reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B
  • monitorování investičních projektů
  • znalost práce na PC
  • uživatelská znalost AJ výhodou
Nabízíme:
  • všestrannou podporu mateřské firmy
  • technická podpora od produktových specialistů mateřské firmy
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení formou provize z prodeje
  • technické a obchodní vyškolení
  • samostatnou a tvořivou práci
  • osobní rozvoj
  • notebook
  • možnost práce z home office

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete Váš životopis v českém jazyce spolu s fotografií a průvodním dopisem, který shrnuje Vaše předpoklady pro výkon inzerované pozice.

Kontaktní osoba: Ing. Václav Slavík
E-mail: [email protected]
Telefon: + 420 602 266 872

Kontakt

Ventile & Fittings Praha
Družstevní 72, Líbeznice
Tel.: +420 283 980 896

Kontakt

Pobočky

Sponzorství

Již více než 10 let podporuje kulturní a sportovní instituce v regionu.

Více o sponzorství

Ventile